...

SpeakyChat Yeni Durumu

Bu YazI 7.103 Kez OkunduYazar : SpeakyChat Tarih : Şubat - 20 - 2013

Bildiğiniz gibi son dönemlerde  SpeakyChat sistemiyle alakalı problemler vardı ve kimse tam olarak ne olduğunu bilmiyordu, Bu duruma cevap olması amacıyla sizleri bu konuda bilgilendirme amacı duyduk.

SpeakyChat ortaklarının anlaşmazlığı sonucunda 07.01.2013 Tarihinde SpeakyChat sisteminin yazılımcısı olan Rico Krasowski Tamamiyle sistemi eline almış olup Sistemi Avido.Net Adına geçirme niyetiyle adımlar atmıştır.

SpeakyChat’in herkez tarafından Sahibi olarak bilinen Almalak ( Mohamad Chahrour ) Bu olayın hemen ardından Elini çabuk tutarak SpeakyChat.ch Domaini ile yine SpeakyChat sistemiyle birebir aynı görüntü ve özelliklerde Kendi sistemini çıkartmıştır.

ve Şuanda her iki sistemde yayınına devam ediyor.

Şuanda bilinmesi gereken en önemli şey;

Eski Kullanılan Speaky Chat Sistemi Rico Krasowski’ye Ayittir.
Yeni Olarak çıkan Speaky Chat Sistemi Mohamad Chahrour’a Ayittir.

Bu konuyla alakalı Tüm fikrinizi bizlere iletebilirsiniz.

Kategori : Speaky Chat

5 Yorum to “SpeakyChat Yeni Durumu”

 1. emre dedi ki:

  bu durum iyi oldu rekabet iyidir müsterıler daha ucuza oda sahıbı olabılıyolar yeni cıkan sistemde oda fiyatları bıraz daha düşürmüş Mohamad Chahrour sistem bıre bır aynı zate

  • SpeakyChat dedi ki:

   Bu durum sadece fırsatçılara yaradı bize kalırsa, karışıklıkdan faydalanmak isteyen sözde panelcilere yani, Şöyle diyeyim bir panelci kampanya yapmış SpeakyChat Odaları 5 TL diye sizce böyle birşey mümkün olabilirmi?

   Amaç tamamen fırsattan istifade edip kimden ne koparırsak kardır zihniyetiyle dolandırıcılık yapmak bu adamları 3 – 5 gün sonra araki bulasın 🙂

 2. emre dedi ki:

  illaki sizin düşünceleriniz de bu konu üzerinde dogru bi cözümleme tabiki öyleleride cıktı gun sonra acılan oda kapalı cunku tl ye acılan oda o kadar olur:D ilk yorumum benım duruma iyi nıyetlı yaklasım tamamen iyi nıyetlı bi bakıs acısından düşünerek belirtmiştim : .

 3. osman kara dedi ki:

  speaky le yada başka birşeyle bilemiyorum ama tüm devlet kurumları seslilere girişleri engelliyor bunun bir yolu yokmu http://www.sesli***.com http://www.canlar***.net giremiyorum.))) daha önce bu siteye sandbox la giriyordum şimdiyse giremiyorum bu konuda sesli sitelerde daha kolay bir şekilde gire bilmemiz kolaylaştırılacak olsa daha çok insanlar vakitlerini geçirecek seslilerde bu konularda yeni çalışmalar olursa memmunuyet duyarız]]]]

  • SpeakyChat dedi ki:

   Mevcut siteler için bu şekilde bir engelleme yok, Sizin sorununuz bilgisayarla alakalı bir sıkıntı olabilir. Çünki Sandbox ile sıkıntısız bir şekilde sesli chat’lere hala giriş mevcut.

Yorum Yapin