...

SpeakyChat Düşme Sorunu

Bu YazI 8.249 Kez OkunduYazar : SpeakyChat Tarih : Mart - 10 - 2013

speakychat-baglanti Merhaba değerli arkadaşlar bir çoğunuzunda farkında olduğu gibi Speaky Chat Sisteminde şuanda çok ciddi Problemler meydana gelmiştir.

Bunun sebebi bize verilen bilgiye göre, SpeakyChat Sunucularına yapılan saldırıdır.

Kısa süre önce Speaky Chat Sisteminin Durumu hakkında sizler için bilgilendirme yazısı yazmıştık.

Oradada bahsettiğimiz gibi Speaky Chat Sistemi ortakları ayrıldı, şuandada ortaklar arası çatışma söz konusu muhtemelen.

—————————–

Sizler Bu yüzden dolayı zaman zaman Odalarınıza erişim Problemi yaşıyorsunuz..

Şunun özellikle altını çizmek isterizki;

Siteye Girince çıkan Disconnet Hatası, Sitenin içindeyken Atılıp Serverde Çalışma var Lütfen 5 Dk sonra tekrar deneyin hatası  ve buna benzer hataların panelcinizle hiçbir alakası olmayıp tamamen oda sağlayıcınızla alakalıdır.

Bu yüzden dolayı bu durum düzelene kadar değerli site sahiplerinin anlayış göstermesini Rica ediyor ve Herkeze Sorunsuz Sohbetler diliyoruz..

4 Yorum to “SpeakyChat Düşme Sorunu”

 1. ercan dedi ki:

  slm speaky chat bütün sesli sitelere giriş yapıyorum hiç bir sorun yok kendi siteme giriş yaparken sorun yşıyorum bağlandınız gösteriyor siteye giriş olmuyor site gene kişilere girip çıkıyor sadece ben giremiyorum java programı yeniledim aktivex yükledim internet exporler tarayıcı güncelemsi düşürdüm yine yaramdı yardımlarınızı lütfen yardım speaky chat iyi günler

 2. ercan dedi ki:

  slm tekrar chat bu server sorunu neden kaynaklana bilir cvp alabilrmiyim siteye giriş bağlandınız ama giriş olmuyor sorunu pc siteye yönlendirdiyi programlar java internet exporler sürüm kontrülü bu durumda sorun yaşarsak ondan kaynaklanır onuda düşürdüm flşh player programında sadece ses microfon görevini ekle etkinle etkinlikleri yönet chat etkin bu sorunu kesin cvp bana iletseniz sevinirim çünkü bir cok ark bu sorunu yaşıyor pc üzrinde tecrübelerim olduğuna dahil bende bu sorundan çıkmadım bir aralar bunu için en yakın kolay müdahale n eyapmalıyım iyi günler site sesli sehir.com sesli bak.com 2 domain yanı sitedir

  • SpeakyChat dedi ki:

   Connecting problemi için bilindik en ilkel çözüm şuanda modem kapatıp açmaktan geçiyor. Çünki speakychat serverleri herhagibir sebepten dolayı IP Adresini blockluyor ve bundan dolayı sizi siteye almıyor.

   Not : Sabit IP adresi kullananlarda geçerli değil

Yorum Yapin