...

Sesli Sohbet

Bu YazI 5.710 Kez OkunduYazar : SpeakyChat Tarih : Şubat - 10 - 2014

Bildiğimiz üzere Google arama motorunda sesli sohbet, sesli chat alan kelimeleri altında milyonlarca siteler sonuç vermektedir. Bu gibi siteler ayrıca kendi aralarında kıyasıya ön sayfada yer almak adına yarış yapmaktadırlar. İnsanlar arama motorları aracılığı ile bu gibi sitelere erişirken site sahiplerinin yapmış oldukları seo çalışmaları doğrultusunda yerlerini alıyorlar. Bu gibi siteler, genel olarak kullanmış oldukları domaın isimleri ile de belirli yerlere gelme çabaları doğrultusundadırlar. Unutmamak gerekir ki her sesli chat sitesi kendi adına kalitesini yansıtmaktadır.
Milyonlarca sesli chat siteleri arasında kişilerin yeni arkadaşlıklar edinmek adına arayış içerisinde oldukları bu siteler arasında kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken seslivesohbet.com sitesi de yer almaktadır. Bu site 2010 senesinde Ömer Konat tarafından kurulmuş olup, o günden bu güne kadar her alanda kalitesini konuşturmuştur.
Yeni kişiler ile tanışın
Yeni bay veya bayan arkadaşlıklar edinebilmek için ideal bir sesli chat sitesi olan bu sitenin sohbet odalarına giriş yapmak için anasayfasında yer alan sesli sohbete giriş resmini tıklayınız. Karşınıza çıkacak olan sohbet panelinde rumuz yazma yerleri bulunacaktır. Siteye ilk defa giriş yapacak olanlar için bir defaya mahsus sohbet javasını kurmaları gerekmektedir. Bu java bilgisayarlarınıza zarar vermez ve kurulumu basittir. Bu kurulumu yaptıktan sonra kullanıcı rumuzunuzu yazarak sohbet odalarına bağlanacaksınız. Sohbet odalarında yazılı ve sesli, aynı zamanda görüntülü chat yapma olanağı mümkün. Karşınızdaki kişiler ile sesli ve görüntülü olarak sohbet edebilir, veya yakınlarınızı bu siteye davet ederek ücretsiz iletişim içerisinde olabilirsiniz.
Sitemiz kullanıcılarına sunmuş olduğu tüm hizmetler adına hiç bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Yeni arkadaşlar edinmek, dostluk ve arkadaşlık çevrenizi genişletmek ve hatta yeni aşklar edinebileceğiniz sohbet odalarımızda tercih edilen sistem seviyeli bir ortamdır. Sitemiz aile kanalı niteliğinde olup, kullanıcılarımızın diğer kişileri rahatsız edici şekilde davranışları ve ahlaksız kelimeler kullanmaları yasaktır.
Sitemizde sohbetin ve müziğin keyfini bir arada yaşayın. Sohbet ettiğiniz esnada sitemizin sohbet odalarında yer alan mikrofon ile konuşabilme imkanı ile dilerseniz mikrofonda diğer kullanıcılara müzikler dinletin, dilerseniz diğer kişilere mikrofonda sesinizi duyurun. Bunun yanı sıra mikrofon aracılığı ile canlı olarak şiirler ve şarkı paylaşımları da yapılmaktadır. Dünya çapında her alanda kaliteli bir şekilde hızla yükselişte olan sitemizde sizler de kendinizi tanıtın. Bizler yeni arkadaşlar edinmeyi seviyoruz, kullanıcılarımıza kalpten olan yaklaşımlarımızı açarak herkesi sohbet odalarımıza bekliyoruz. İyi eğlenceler ve hoş sohbetler dileriz …

Kategori : Genel

1 Yorum to “Sesli Sohbet”

  1. Sinan dedi ki:

    Sesli chat arkadaşlık ve dostluk ortamı kurmak
    İçin yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim

Yorum Yapin