...

Forum kullanıcılarına insanlara bilgi paylaşımında bulunabileceği kişilerin kendi görüşlerini belirtip bu görüşlerini diğer insanlarla paylaşabileceği, Ücretsiz hizmetler alabileceği yada güzel bi ortam oluşturup yeni bir arkadaşlık kurabileceği sanal alemin en yararlı paylaşım yapılarından birisidir.

Fakat forum sitesi yönetmek bir ekip çalışması ve devamlı ilgi gerektirir, ayrıca forum sitenizde insanların oranın nimetlerinden yararlanarak teşekkürde bulunmasını beklersiniz, fakat bizim Speaky Chat Forum sayfamızda son zamanlar insanların birbirlerini karamaları, iftiralarda bulunmaları, sahte kanıtlarla bu işlerden para kazanan sesli chatci, panelci arkadaşları kötülemeleri gibi durumlara daha fazla dayanamayarak forum sitemize son vermiş bulunmaktayız.

Artık paylaşımları sadece blog sistemimiz üzerinden biz yapacağız, paylaşmak istediğiniz her türlü konuya ve görüşe açığız bunun içinde bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz.

Çok daha kaliteli paylaşımlarla devam edecek olan sistemimizde hepinize keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

SpeakyChat.net Forumunu yaklaşık 3 sene kadar aktif tuttukdan sonra artık kapatma kararı aldık. Sizlere gerekli bilgileri bundan sonra Speaky Chat Sesli Sohbet Blog’unda bulabileceksiniz.

Sesli Sohbet sistemi ile alakalı her türlü sorun ve isteklerinizi info@speakychat.net adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

3 Yorum to “forum”

 1. rawsecurity dedi ki:

  [B]Selam arkadaşlar…

  *********************
  Videoda gereken açıklamalar yapılmıştır…

  Bütün (Iraqstar) Almalak sistemine sahip sitelerde çalışmaktadır…[/B]

 2. neon dedi ki:

  speakychat banları acmak ıcın bu porgramı kulanabılırsınız tamamen temız ve vrus trojen ıcermez

 3. koray dedi ki:

  www. seslirol .com sohbetin adresi

Yorum Yapin