...

Archive for Ocak, 2014

SpeakyChat Yeni Bir Sorun daha

5.482 Kez Okundu Yazar : SpeakyChat Tarih : Ocak - 23 - 2014

SpeakyChat ( AvidoNET ) Kullanıcıları 2 Gündür yine çok fazla sıkıntı yaşıyorlar. 22.01.2014 Tarihinde akşam saatlerinde başlayan problem bugünde devam ediyor.

Bu durumun madurları yine her zamanki gibi Sesli Panel işi yapan değerli arkadaşlarımız Müşterilerin bu konularda duyarlı olmasını ve odalara girişlerle alakalı problemlerde panelcilerin hiçbir yükümlülüğü olmadığını anlamanızı ve buna göre duyarlı davranmanızı siz değerli sesli sohbet site sahiplerinden rica ediyoruz.

Sorunla alakalı olarak rico sistem üzerinden duyurduğu açıklamada

Orjinal :
Attacks on all servers
We getting DDOS attacks on every server and working on attack mitigation.

Çeviri :
Tüm sunucularda saldırı altında
Biz her sunucuda DDOS saldırıları alıyoruz ve saldırının etkilerini azaltmanın üzerinde çalışıyoruz.

Bu konu ile alakalı üzerine yükümlülük düşen tek kişi sistem sahibidir ve sıkıntıların kalıcı olarak çözüm bulması için gerekli çalışmaları yapması gerekmektedir.

Az öncede dediğimiz gibi konu ile alakalı olarak Sesli Panel işi Yapan arkadaşların hiçbir ilgisi yoktur. Problemin giderilmesini onlarda sizler gibi beklemektedirler.

Ücretsiz PSD Arşivi – Sesli Chat için

6.921 Kez Okundu Yazar : SpeakyChat Tarih : Ocak - 22 - 2014

Merhaba değerli dostlarımız bugün sizlere sesli chat site sahiplerinin ve panelcilerin çok fazla ihtiyacı olan ve işine yarayan, bulma konusunda problem yaşadıkları PSD Arşivimizin bir bölümünü paylaşacağız. PSD’leri genellikle kullanmayı biliyorsunuz fakat bilmeyenler için dosyaları açmak için Photoshop  programına gerek olduğunu unutmayın lütfen.

Sesli Chat PSD Arşivi

Ücretsiz PSD Arşini indirmek için Lütfen Tıklayın

Rar Şifresi : speakychat.net

SpeakyChat Connecting Problemi

6.078 Kez Okundu Yazar : SpeakyChat Tarih : Ocak - 1 - 2014

Sesli Sohbet gündemini son günlerde rahatsız eden speaky chat connecting problemi Bugün itibariyle giderildi sayılır.

Sayılır diyoruz çünki Sistem sahibinin belirttiğine göre Sunucuların kalitesinde bir artış yapılmış fakat bunun yeterli gelip gelmeyeceği şuanda test aşamasındaymış

Umarızki yaşadığımız problemleri bu gelişme ile çözüme kavuşturur ve bir daha sanal eğlencemiz olan sesli chat sitelerinde böyle sıkıntılar yaşamayız.

SpeakyChat.Net Saygılar sunar.