...

Archive for Mart, 2013

Faaliyet Belgesi Olan Panelciler

6.441 Kez Okundu Yazar : SpeakyChat Tarih : Mart - 29 - 2013

Telekominakasyon Tarafından onaylı faaliyet belgesi ile hizmet veren Sesli Panelci Listesi Bu sayfa altında yayınlanacaktır.
Buraya eklenecek olan panelcilerin faaliyet belge numarası ve web sitelerini belirtmeleri gerekmtekdir.

http://www.tib.gov.tr/tr/tr-menu-57-yer_saglayicilar_listesi.html


Adresinde kayıtları bulunan panelciler bizlere mail yoluyla veya yorum yoluyla bilgilerini iletirlerse Faaliyet belgesi olan sesli panelciler listesinde yer alıcaktır.

Faaliyet belgesi olan panelciler, Olmayanlara göre bir adım daha önde demektir. Tek husus bi değil tabiki Sesli Panel işlerindeki resmi olaylarla alakalı çok kısa süre sonra detaylı bilgiler sunacağız sizlere.

SpeakyChat Düşme Sorunu

8.205 Kez Okundu Yazar : SpeakyChat Tarih : Mart - 10 - 2013

speakychat-baglanti Merhaba değerli arkadaşlar bir çoğunuzunda farkında olduğu gibi Speaky Chat Sisteminde şuanda çok ciddi Problemler meydana gelmiştir.

Bunun sebebi bize verilen bilgiye göre, SpeakyChat Sunucularına yapılan saldırıdır.

Kısa süre önce Speaky Chat Sisteminin Durumu hakkında sizler için bilgilendirme yazısı yazmıştık.

Oradada bahsettiğimiz gibi Speaky Chat Sistemi ortakları ayrıldı, şuandada ortaklar arası çatışma söz konusu muhtemelen.

—————————–

Sizler Bu yüzden dolayı zaman zaman Odalarınıza erişim Problemi yaşıyorsunuz..

Şunun özellikle altını çizmek isterizki;

Siteye Girince çıkan Disconnet Hatası, Sitenin içindeyken Atılıp Serverde Çalışma var Lütfen 5 Dk sonra tekrar deneyin hatası  ve buna benzer hataların panelcinizle hiçbir alakası olmayıp tamamen oda sağlayıcınızla alakalıdır.

Bu yüzden dolayı bu durum düzelene kadar değerli site sahiplerinin anlayış göstermesini Rica ediyor ve Herkeze Sorunsuz Sohbetler diliyoruz..